Boşanma Davalarına Delil Toplama

Boşanma Davalarına Delil Toplama

Boşanma davalarına delil toplama

Boşanma, medeni kanun açısından en az evlenmek kadar olağan bir durumdur. Yaşanan anlaşmazlıklar iki taraf için de tahammül sınırlarını zorlayabilir. Tarafların anlaşması ile, yasal çerçeve altında boşanma işlemleri kolay bir şekilde gerçekleşir. Bazı durumlarda ise bu anlaşma sağlanamaz. Bu da çekişeli boşanma davalarını neden olur. Davalı ve davalı arasında son derece yıpratıcı bir süreç başlar. İzmir dedektiflik olarak sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz. Boşanma davalarında delil toplama, boşanma sürecini yakından etkiler.

Türkiye’de boşanma davaları Aile Mahkemeleri tarafından görülür. Asliye Mahkemesi, Aile Mahkemesi olmadığı bölgelerde devreye girer.  Medeni kanun, boşanma sürecinde iki tarafın da hakkını savunan bir yapıdadır. İzmir dedektiflik bürosu, hukukun üstünlüğü ilkesini benimsemektedir. Buna göre davranarak, sizlere yardımcı olmaktadır. 7/24 profesyonel kadrosu ile hizmet veren ekibimizi arayabilirsiniz. Aynı zamanda mail yolu ile de iletişim kurmanız mümkün olacaktır.

Boşanma Davalarına Delil

Boşanma, evli olan herkesin başına gelebilecek bir durumdur. Süreçte hassas ve ciddi davranmak son derece önemlidir. Boşanma, taraflardan birinin ya da ikisinin de istemesi ile başlar. Sürecin işlemi için anlaşmazlığa karar verilmesi gerekir. Aynı zamanda evliliğin yürümediği ve ilişkinin bittiğine de kanaat getirilmelidir. Boşanma davalarında delil toplama bu anlamda önemlidir. Somut deliller her zaman süreci hızlandırır. Bu Anlamda İzmir Dedektiflik bürosu sizlere yardımcı olmaktadır.

Boşanma davalarında delil nasıl toplanır?

Boşanma davalarında birçok unsur belirleyicidir. Bunlar arasında somut deliller ilk sırada yer alır. Boşanmanın hızlanmasına neden olur. Aldatma ve şiddet, boşanma gerektirecek delillerdir. Boşanma türü, çiftlerin kararına göre değişir. Her iki taraf uzlaşırsa farklı, tek bir taraf istiyorsa farklı süreçler işler.

Bu anlamda bilirkişilerin de rolü oldukça fazladır. Bilirkişi, iki tarafı da bir araya getirir. Eğer ortada büyük bir sorun yoksa uzlaşmak için öncü olur. İki tarafından da konuşmasını sağlar. Bilirkişi tavsiye vermez ya da kanun koyucu değildir. Sadece konuşmanın gidişatını değiştir. Bu sayede iki tarafın da doğru karar vermesine yardımcı olur. Eğer çok büyük bir sorun yok ise, boşanmalar kimi zaman pişmanlıklara neden olmaktadır.

Özel dedektifler genel olarak çekişmeli davalarda danışmanlık yapar. Sadece bir tarafın dava açtığı süreçlerde, özel dedektifler devreye girmektedir. Genelde dava açan taraf haklı olur. Haklı olduğunu ispatlayacak delil bulamayabilir. İzmir dedektiflik bürosu bu anlamda sizlere yardımcı olur. Biz de sizlere güvenilir ve profesyonel hizmet veriyoruz.  Gizlilik politikasına göre hareket etmekteyiz.

Boşanma Davalarına Delil Toplama

Boşanma Süreci

Delil sunmak adına, mahkeme sizlere 15 gün süre verir. Dedektiflerin işi tam o süreçte başlar. Bu süreçte delil sunulmaz ise, mahkeme kararını değiştirmez. Bu nedenle davayı açan taraf son derece ciddi bir çalışma yapmalıdır. Boşanma davalarında delil toplama bu nedenle son derece önemlidir. Dedektiflik hizmetlerimiz için, kısa süre içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Dedektiflik bürosu sizin taleplerinize göre hareket eder. Görüşmelerimiz ofislerimizde yapılmaktadır. İnternet üzerinden kısa süre içinde randevu alabilirsiniz. Boşanma aşamasında geç kalmamak adına, karar sürecinin başında ulaşmanız gerekir. Bu şekilde çalışmalara daha hızlı başlarız. Uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Boşanma Davasina Delil Toplama

Boşanmaların çok fazla nedeni olabilir. Fakat aldatma ve şiddet gibi nedenler en başta gelir. Eğer bu tarz sorunlar yaşıyorsanız hemen yardım almalısınız. Özel dedektiflik ekibimiz,7/24 sizlere açıktır. İstediğiniz zaman arayarak süreç hakkında bilgi edinebilirsiniz. Danışmanlarımız sizlere yardım etmek istemektedir. Boşanma davalarında delil toplama süreçlerini de yönetiyoruz.

Ekibimiz, alanında uzman personel kadrosundan oluşmaktadır. Hukuki süreçlere hakim bir personel kadrosuna sahibiz. Bu anlamda sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Boşanma, verilmesi zor bir karardır. Bu anlamda da sizlere arkadaş gibi yaklaşmaktayız. Bize karşı şeffaf olmanız son derece önemlidir. Aynı zamanda eşiniz boşanmak istiyor, siz istemiyor olabilirsiniz.  Bu anlamda da sizlere yardımcı oluyoruz.

Boşanma davalarında delil toplama hakkında sizlere detaylı bilgiler aktardık. Bu deliller görsel ya da ses şeklinde olabilir. Aynı zamanda görgü tanıkları da son derece önemlidir. Bize tüm süreçleri detayları ile anlatırsanız sizlere çok rahat yardımcı olabiliriz. İzmir Dedektiflik bürosu ile görüşmeleriniz tamamen gizlidir. Hemen arayabilir, bu süreç hakkında bilgi alma şansın sahip olabilirsiniz.