Firmamız Hakkında

İzmir Özel Dedektif Hakkında

 

 

Hakkımızda

Şirketimiz İzmir dedektiflik hizmeti vermektedir. Özel dedektiflik hizmetlerimizden çok kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Uzun zamandır güvenilir hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Vizyon ve misyonu her zaman için sizlerin daha iyi hizmet alması adına güncellenmektedir. Özel dedektiflik konularında hizmet almak adına bizi tercih edebilirsiniz.

Günümüzde, açığa çıkması gereken ve bazı özel nedenlerden gizli kalan bir çok konu vardır. Bu konular hakkında kesin bilgiye sahip olmak insanların hayatı için önemli olabilmektedir. Geniş bir hizmet alanına sahibiz.  Sizlere bu anlamda en detaylı şekilde hizmet sunmaktayız. Profesyonel bir danışman grubuna sahibiz. İlk etapta, bizimle İzmir Dedektiflik görüşme alanlarında detayları aktarmanızı isteyeceğiz. Aynı zamanda sizlerle sürekli olarak iletişim halinde olacağız. Bu şekilde sorunlarınızı en kısa süre içinde çözmek adına önemli adımlar atacağız.

Hizmet alanlarımız son derece geniştir. Özellikle eş takibi konusunda oldukça uzman bir ekibe sahibiz. Eş takibi, kimi zaman hayat kurtarıcı nitelikte olabilir. Şüphe duygusu yaşıyorsanız bize danışmanızı önereceğiz. Gerekli çalışmaları yaparak, sizleri her adımdan haberdar ediyoruz.

 

izmir dedektiflik hakkımızda

Vizyonumuz

İzmir dedektiflik bürosu alanında en iyi hizmeti veren ekiplerin başında geliyor. Bu anlamda uzman ve profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Değerli avukatlarımız ve emekli polisler ile sizlere her anlamda hizmet veriyoruz. Ekip arkadaşlarımızı iyi bir değerlendirme sonucu seçmekteyiz. Her geçen gün büyüyen sayımız ile, sizlere destek olmak adına hiçbir masraftan kaçınmıyoruz.

İzmir dedektiflik bürosu ile görüşmeleriniz tamamen gizlidir. Sizlere karşı şeffaflık politikası izleyen kurumumuz, bilgilerinizi saklar. Bunun yanında sizlere karşı her bilgiyi açık bir şekilde ileteceğiz. Uzman kadromuz olayları değerlendirme aşamasında da sizlere yardımcı olacaktır. Sorumluluk bilinci ile hareket etmekteyiz. Sizlere karşı büyük bir sorumluluğumuz olduğunu biliyoruz. Bu anlamda en güvenilir şekilde adımlar atıyoruz. Bizlere kısa süre içinde ulaşmanız mümkündür. Bunun için aramanız yeterli olacaktır.

 

Misyonumuz

Kuruluş amacımız, insanlara daha iyi hizmet sağlamaktır. Bilinmeyenleri ortaya çıkarmak toplum bilincini yükseltmek açısından son derece büyük önem taşır. Bu sayede daha iyi yaşanabilir bir toplum oluşturmak hedefimizdir. Bu anlamda verdiğimiz hizmetlerin sınırsız olduğunu ifade edebiliriz. Güvenilir bir anlayış ile sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Ülkemizde dedektiflik hizmetlerinin yeterli olmadığını düşünüyoruz. Hukukun üstünlüğü ilkesine inanarak, doğru karar verilmesine aracı olmak istiyoruz. Hukuki süreçlerde de sizlere destek olan bir ekibe sahibiz.

hakkımızda

Hizmetlerimiz

İzmir dedektiflik bürosu olarak hizmet alanlarımız son derece geniştir. Bu alanlarda altında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. En uygun fiyat politikası ile sizlere yardımcı oluyoruz. Fiyat politikamızı belirlerken bazı kıstasları baz alıyoruz. Olay örgüsü, mekan araştırmaları, süre gibi farklı değerleri göz ederek, sizler için en uygun fiyatları belirliyoruz.

 

- Boşanma davaları

 

- Adres tespiti

 

- Sahte marka dedektifliği

 

- Boşanma davalarına delil toplama

 

- Personel takibi ve araştırma

 

- Çalıntı oto araştırması

 

- Öğrenci takibi

 

- Velayet davalarında delil toplama

 

- Evlilik öncesi araştırma hizmeti

 

- Eş takibi

Danışma ekibimiz sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır. Telefon numaramız üzerinden kısa süre içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 bize ulaşma şansına sahipsiniz. İzmir dedektiflik bürosu olarak profesyonel bir ekibe sahibiz.

Özel dedektiflik büromuz oldukça geniş bir referans ağına sahiptir. Yardımcı olduğumuz kişiler ile daha çok arkadaşlık kurarak bir yol izlemekteyiz.  Bize karşı rahat olmanız süreçlerin daha hızlı ilerlemesine yardımcı olacaktır

Güvenilir bir ekip olarak uzun zaman önce piyasaya girdik. Kısa süre içinde en güvenilir markalardan biri oldu. Bizden destek almayan kişilerin sayısının artması ile, daha geniş bir ekip ile hizmet veriyoruz. Ekibimize katılmak isteyen kişileri özenle araştırıyoruz. Araştırmalar sonrasında ekibimizi genişlettik. Geniş bir ekip ile sizlere farklı alanlarda da hizmet verebiliyoruz.

Bizimle 7/24 görüşme yapma şansına sahipsiniz. Telefon üzerinden iletişim kurabileceğiniz gibi, mail yolu ile de ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda gerekli delilleri sizden talep edeceğiz. Gözünüzden kaçak her nokta, bizi sonuca ulaştırabilir. Bu anlamda detaylı çalışma yapmaktayız. Çalışmalarımızın sonucunu en kısa süre içinde almak için bizimle iyi bir iletişim kurmanız son derece önemlidir. İzmir dedektiflik, sizlere en iyi hizmetleri sunuyor.