İSTANBUL DEDEKTİFLİK

Tehdit ve Şantaj Sorunlarında İstanbul Dedektiflik

İstanbul Dedektiflik

İstanbul Dedektiflik

İstanbul dedektiflik, Türkiye’nin her bölgesinde hizmet gösteriyor. İstanbul dedektiflik bürosu olarak, İstanbul için servis veren büro, uzun zamandır piyasada yer almaktadır. Bu anlamda son derece tecrübeli bir ekibe sahip olduğunu ifade etmek mümkündür. Belli başlı prensiplere sahip olarak, danışan kişiye en hizmeti vermeyi hedefler.

Dedektiflik, ülkemizde çok geçerli olmayan bir meslek grubu olarak görülür. Genel olarak baktığımız zaman kişinin hukuki süreçlerde yetersiz kaldığı anlar olur. Dedektiflik mesleği bu anlamda önemlidir. Delil bulma konusunda destek almak için en uygun yöntemdir. Bu sayede hukuki süreçler çok daha hızlı işler. İstanbul dedektiflik olarak en uygun hizmet seçeneklerini sunuyoruz.

Dedektiflik bürolarına en fazla talep eş takibi için olmaktadır. Şüpheli tavırlar sergileyen eşler için takip mekanizması çalışmaktadır. Bu anlamda sizin de bize bilgi vermeniz son derece önemlidir. Gizlilik prensibi ile çalışarak, sadece size malumat veriyoruz. İstanbul dedektiflik büroları bazında uzun zamandır güvenilir hizmet sağlamaktayız. Son derece geniş bir hizmet ağımız vardır.

istanbul dedektiflik büroları

Dedektiflik genel olarak takip ve delil toplama süreçleri olarak bilinir. Fakat detaylı araştırma için hukuki konularda uzman olmak gerekir. Bir çok avukat bu konuda danışmanlık yapıyor. Avukat danışmanlarımız ile görüşme yapmak için bizi arayabilirsiniz. Süreçleri bu şekilde belirleyebiliriz. 7/24 çalışma prensibine sahip olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

 • Boşanma Davaları İçin Delil Toplama
 • Velayet Davaları İçin Delil Toplama
 • Tehdit Şantaj Desteği
 • Adres Tespiti
 • Borçlu Tespiti
 • Evlilik Öncesi Araştırma
 • Kurumsal Firma Analizi
 • Böcek ve Gizli Kamera Tespiti
 • Öğrenci Takibi
 • Sahtekarlık ve dolandırıcılık Tespiti
 • Teknik ve Sanal Takip
 • Personel Araştırması
 • Sahte Marka Takip araştırması
 • Hukuksal Danışmanlık
 • VIP Koruma ve Güvenlik
 • Böcek ve Gizli Kamera Tespiti
 • Mal Varlığı Tespiti

Yukarıda hizmet alanlarımız kapsamlı bir şekilde yazılıyor.  Bu konularda fiziki ve sanal takip süreçleri işler. Her konu için uzman bir ekibe sahibiz. Emekli polisler, avukatlar ve ekonomi uzmanları gibi melek erbapları ile çalışma yürütürüz. Siz de bizden destek alarak, tüm süreçleri değerlendirebilirsiniz. En iyi hizmeti almak için İstanbul Dedektiflik bürosu sizlere geniş seçenekler sunuyor.

istanbul dedektif

İstanbul Özel Dedektif

İstanbul ilinde en güvenilir hizmet seçeneklerini sunmaya hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Ekibimiz, her alanda uzman personel kadrosuna sahiptir. Bu anlamda son derece geniş seçenekler sunuyoruz. Bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul her açıdan büyük bir şehirdir. Geniş yerleşim alanları ve nüfusu ile her türlü illegal olayın olması muhtemeldir. Bu anlamda en çok dedektif ihtiyacı İstanbul’dadır. İstanbul Dedektiflik Geniş bir seçenek ile sizlere hizmet sunarlar. Bu hizmetten yararlanmak için bizi takip etmeniz son derece önemlidir.

Dedektiflik çok geniş bir alanı kapsar. Sadece fiziki takipten ibaret değildir. Mal varlığı tespiti, kurumsal firma analizi gibi alanlarda da danışmanlık hizmeti verebiliriz. Aynı zamanda kişisel koruma, genel koruma gibi özel hizmetlerimiz de vardır. Bu anlamda düşündüğünüz zaman bizi arayarak, danışmanlık hizmeti almanız mümkündür.

İstanbul dedektiflik büroları olarak sizlere yeni hizmet seçenekleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz son derece kapsamlıdır. En etkili hizmetleri sunarak, sizlere kazandırmaya devam etmekteyiz. Yeniliklerimizi sunmamız anlamında kaliteli fırsatlar veririz. İl dedektiflik büroları hakkında bilgi almak için bizi takip edin.

istanbul dedektiflik bürosu

İstanbul dedektiflik bürosu

İstanbul ve Türkiye’nin her bir bölgesinde hizmet veren ekibimiz, sürekli olarak güncellenen bir yapıya sahip. Ekibimiz şeffaf bir politika sergiler. Aynı zamana ücret konusunda da sizlere en uygun rakamlar ile çalışırız. Bu anlamda ekipman kullanımı ve süreç gibi değişkenler vardır. Fiyat belirleme süreçleri bu anlamda değişir.

Bizimle görüşmek istiyorsanız hemen arayabilirsiniz. Eş takibi, evlilik takibi ve delil toplama gibi konularda çok yoğun talepler alırız. Eş takibi sürecinde özel teknikler izlemekteyiz. Bu konuda deste olmak için bizi takip edebilirsiniz.

Türkiye’de online ortamda dedektiflik hizmeti veren site sayısı oldukça fazladır. Bu siteler arasında büyük bir rekabet vardır. İstanbul dedektiflik bürosu da bu anlamda çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Ekibimiz alanında uzman olmanın yanında, işine sahip çıkan karakterli insanlardır. Emekli polis ve avukat gibi iş kollarından personellere sahibiz. Bu anlamda şanslı olduğumuzu ifade edebiliriz.