Sahte Marka Dedektifliği

SAHTE MARKA NE DEMEKTİR?

Sahte marka dedektifliği

İzmir dedektiflik bürosu olarak sahte marka dedektifliği hizmeti vermekteyiz.  Sahtekarlık ve dolandırıcılık her geçen gün farklı boyuta taşınmaktadır. Sahte marka ile alakalı araştırmalar yaparak sizlere yardım ediyoruz. Bu konuda uzman bir personel bir ekibine sahibiz. Profesyonel bir çalışma anlayışı ile hizmet sunmaktayız. 7/24 görüşme imkanı ile sizlere her zaman açığız.

Markanızın gelişimi için bir çok engel ile karşılaşabilirsiniz. Bunlardan biri sahte marka dolandırıcılığıdır. Piyasada size ait markanın imitasyon ürünleri mevcut olabilir. Bu sizi hem imaj hem de maddi açıdan etkiler. Buna karşı sahte marka dedektifliği hizmeti vermekteyiz. Özel dedektifler ile yürüttüğümüz bu işlemler hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir dedektiflik bürosu, marka araştırması konusunda destek veriyor. Markanız üzerinden haksız elde etmek isteyenler ile savaş halindeyiz. Kalitesiz ürün satarak insanları yanıltan kişileri bulabiliriz. Sahte marka, piyasadaki marka değerinizi düşürür. Bu kişiler hakkında gerekli işlemler yapılması son derece önemlidir.

Ürünler, piyasada yükselmek adına emek verirler. Sahte marka, bir anlamda bu emekleri hiçe sayar. İnsanlar maddi ve manevi anlamda etkileyen bu durumla savaş halindeyiz.

sahte marka dedektifliği

Marka araştırması ne demek?

Yasa dışı olan tüm işlemleri bulmayı görev edindik. Bu anlamda yapılan tüm sahte ürün çalışmaları için bizden destek almanız mümkündür. Sahte marka üreticilerini, kimler tarafından satışa sunulduğunu tespit ediyoruz. Bu konular hakkında sizlere ayrıntılı bir rapor hazırlıyoruz. Alanında uzman İzmir dedektiflik hizmetleri 7/24 çalışma prensibine sahiptir.

Yaptığımız çalışmalar ile ticari zararlarınızın önüne geçmekteyiz. Aynı zamanda hukukun üstünlüğü ilkesini temel aldık. Gizlilik bilinci ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geniş bir ekip ile uzun zamandır kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Markanızın kopyalanması, kalitesiz bir şekilde piyasaya sürülmesine karşı sizlere destek olmaktayız. Bu ürünlerin piyasada toplanması için elimizden geleni yapıyoruz.

Sahte marka dedektifliği ile, izinsiz üretim yapan kişileri bulmaktayız. Gerekli analizler ve tespitler sonrasında hukuki sürecin başlamasına katkıda bulunuyor. Gerekli deliller toplayarak, sürecin daha hızlı işlemesini sağlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile geniş bir referans ağına sahibiz.

Piyasada bulunan tüm sahte ürünlerin toplatılması gerektiğini düşünüyoruz. Bu anlamda, sizlerin yaşadığı olaylar değerlendirip, yeni stratejiler ile çözüm üretiyoruz. Geçerli bir belgesi bulunmayan, yasa dışı bir üretim söz konusu ise hukuki haklarınız oldukça fazladır. Ekibimiz bu anlamda yönlendirici bir nitelik taşımaktadır. Telefon üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir dedektiflik bürosu sahtecilik konusunda her geçen gün daha fazla ihbar alıyor. Bunları değerlendiren ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapıyor. Yurt dışında da dolandırıcılıklar olmaktadır. Bu konuları da yakından takip ediyoruz. Emniyet teşkilatının yükünü hafifletmek temel ilkemiz.

sahte marka araştırması

Sahte marka dedektifi ne iş yapar?

Sahte marka dedektifi ne iş yapar tarafımıza en fazla yöneltilen sorular arasındadır. Temel hedef, piyasadaki sahteciliğin önüne geçmektir. Aynı zamanda marka sahibinin maddi ve manevi kayıplarını engellemektir. Bir çok marka sahibi, sahte marka üreticiliği yüzünden sorunlar yaşıyor.

Eğer bu konu hakkında bir talebiniz var ise bize ulaşabilirsiniz. Çeşitli stratejiler üzerinden çalışma yöntemleri belirlendik. Bunlar doğrultusunda işlemlerimizi yapıyoruz. İzmir dedektiflik bürosu, 7/24 açıktır. Sizlere her zaman hizmet vermektedir.

Hizmet ve imalat sektöründe, sahte marka araştırması tercih edilen bir hizmettir. Ülkemizde dolandırıcılık olayları çok büyük artış yaşadı. Marka sahteciliği de bu açıdan ön plandadır. Bir çok insan bu sahtecilik yüzünden büyük sorunlar yaşar. Sadece marka sahipler değil, işçiler de bu konu yüzünden problem çekiyor.

Gıda, alışveriş ve tekstil sektörleri en fazla etkilenen alanlardır. Gıda sektöründe yaşanan sahtecilik kişinin can kaybına neden olabilir. Temizlik ürünleri, bankaların hizmet sistemleri de bu anlamda etkilendi. Banka sahteciliği de bu konu başlığı altında incelenebilir.

Banka üzerinden hizmet verme sahtekarlığı, çok sık duyulmaktadır. Sahte marka dedektifliği, sizleri telefondan arayarak bankacıyım diye tanıtan ve şu hesaba para atın diyen dolandırıcılar ile de savaş halinde. Bu anlamda sizin de dikkatli olmanız oldukça önemlidir. Banka numaraları sabittir. Sabit numara üzerinden aramayan kişilere kişisel bilgilerinizi vermeyin. Aynı zamanda onların dediklerine inanmayın. Polis teşkilatı da sizleri aramaz. Sizi arayarak polis olduğunu iddia eden kişilere inanmayın.